Настінний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-30-W-2-DC/1A
Артикул: 0688458807
Оцінка:
під замовлення
24 458
Оплата частинами
від ПриватБанку
  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Доставка
Детальніше
  • Відділення / Поштомат
  • Кур’єр
    згідно з тарифами оператора
  • Онлайн оплата в інтернет-магазині
    (Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
  • Оплата при отриманні
    Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
  • Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
  • Передплата
    Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
  • Оплата частинами
    ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
Детальніше
Основні
Фазність: Так
Мінімальна напруга живлення: 220 В
Максимальна напруга живлення: 240 В
Номінальна потужність: 30 Вт