офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0687909717
Витяжний вентилятор Вентс iFan Move
Оцінка:
9 888 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Комплектація:
Додаткові функції:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Витяжний вентилятор Вентс iFan Move
Основні
| Швидкість: | 3 |
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 100 , 125 мм |
| Мінімальна напруга живлення: | 100 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 1.6, 2.6, 3.8, 2.6, 3.8, 1.6 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 33 , 72 , 106 , 83 , 133 , 40 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 33 , 72 , 106 , 83 , 133 , 40 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 17, 22, 31, 21, 32, 17 дБ(А) |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Клас захисту: | IP44 |
| Тип двигуна: | DC |
| Управління: | Пульт ДК |
| Тип монтажу: | Настінний , Стельовий |
| Короткий фланець: | Так |
| Захист від зворотньої тяги: | Ні |
| Датчик руху: | Так |
| Датчик вологості: | Вбудований |
| Таймер: | Таймер увімкнення , Таймер вимкнення , Таймер інтервальний |
| Низький рівень шуму: | Так |
| Колір: | Білий |
| Підшипник кочення: | Так |
Опис товару Витяжний вентилятор Вентс iFan Move
Відгуки та питання про Витяжний вентилятор Вентс iFan Move
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: