офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0687829426
Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 125
Оцінка:
3 459 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Диаметр, мм:
Колір:
Комплектація:
Додаткові функції:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 125
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 125 мм |
| Мінімальна напруга живлення: | 220 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 16 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 192 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 37 дБ(А) |
| Клас захисту: | IP34 |
| Тип двигуна: | AC |
| Матеріал крильчатки: | Пластик |
| Захист від зворотньої тяги: | Зворотний клапан |
| Колір: | Білий |
| Підшипник кочення: | Так |
Опис товару Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 125
Відгуки та питання про Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 125
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: