офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688387563
Витяжний вентилятор Blauberg O2 Supreme білий
Оцінка:
7 487 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Комплектація:
Додаткові функції:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Витяжний вентилятор Blauberg O2 Supreme білий
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 125 , 100 мм |
| Мінімальна напруга живлення: | 100 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 2.7, 2.9 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 115 , 140 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 115 , 140 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 27, 28 дБ(А) |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Освітлення: | Так |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Клас захисту: | IP44 Zone 1 |
| Тип двигуна: | DC |
| Управління: | Смартфон |
| Тип монтажу: | Настінний , Стельовий |
| Захист від зворотньої тяги: | Ні |
| Датчик руху: | Так |
| Датчик вологості: | Вбудований |
| Датчик VOC: | Так |
| Таймер: | Таймер увімкнення , Таймер вимкнення |
| Колір: | Білий |
| Підшипник кочення: | Так |
Документація
Опис товару Витяжний вентилятор Blauberg O2 Supreme білий
Відгуки та питання про Витяжний вентилятор Blauberg O2 Supreme білий
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: