офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688257234
Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 3000 ПБЕ ЕС А21 DTV
Оцінка:
348 667 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Максимальна витрата повітря:
Тип рекуператора:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 3000 ПБЕ ЕС А21 DTV
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 400 мм |
| Фазність: | 3 |
| Мінімальна напруга живлення: | 400 В |
| Максимальна напруга живлення: | 400 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 2226 Вт |
| Споживана потужність електричного догріву: | 21000 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 4300 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 4300 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 46 дБ(А) |
| Ефективність рекуперації, макс: | 72 % |
| Тип рекуператора: | Перехресний |
| Матеріал рекуператора: | Алюміній |
| Вага: | 281 кг |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 40 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -25 °С |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Максимальна вологість повітря, що оточує: | 60 % |
| Клас захисту: | IP22 |
| Клас захисту приводу: | IP44 |
| У шумоізольованому корпусі: | Так |
| Тип двигуна: | EC |
| Байпас: | Автоматичний |
| Захист від обмерзання: | Припливний вентилятор |
| Переднагрів: | Ні |
| Догрів: | Електричний |
| Охолоджувач: | Опціональний |
| BMS протокол: | ModBus |
| Управління: | Смартфон |
| Матеріал корпусу: | Оцинкована сталь |
| Тип монтажу: | Підвісний |
| Датчик вологості: | Опціональний |
| Датчик СО2: | Опціональний |
| Датчик VOC: | Опціональний |
| Датчик PM2.5: | Опціональний |
| Колір: | Сталевий |
Опис товару Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 3000 ПБЕ ЕС А21 DTV
Відгуки та питання про Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 3000 ПБЕ ЕС А21 DTV
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: