офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0000218087
Витяжний вентилятор Вентс 150 Д
Оцінка:
1 891 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Диаметр, мм:
Колір:
Комплектація:
Додаткові функції:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Витяжний вентилятор Вентс 150 Д
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 150 мм |
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 220 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 24 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 292 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 38 дБ(А) |
| Вага: | 0.92 кг |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Клас захисту: | IP34 |
| Тип двигуна: | AC |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Матеріал крильчатки: | Пластик |
| Тип монтажу: | Настінний |
| Захист від зворотньої тяги: | Ні |
| Колір: | Білий |
Опис товару Витяжний вентилятор Вентс 150 Д
Відгуки та питання про Витяжний вентилятор Вентс 150 Д
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: