офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688458801
Універсальний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-32-VSE-2-DC/1A
Оцінка:
25 034 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Бренд
Blauberg
Потужність
24 Вт
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Універсальний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-32-VSE-2-DC/1A
Основні
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 220 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 24 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 320 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 320 м³/год |
| Вага: | 19.6 кг |
| Тип двигуна: | DC |
| Холодопродуктивність: | 1.98 кВт |
| Витрата води: | 0.33 м³/год |
Опис товару Універсальний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-32-VSE-2-DC/1A
Відгуки та питання про Універсальний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-32-VSE-2-DC/1A
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: