офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688130914
Канальний вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 600x350 Л3 ЕС
Оцінка:
89 398 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Матеріал корпусу:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Канальний вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 600x350 Л3 ЕС
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 600x350 мм |
| Фазність: | 3 |
| Мінімальна напруга живлення: | 400 В |
| Максимальна напруга живлення: | 400 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 1308 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 4290 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 4290 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 55 дБ(А) |
| Вага: | 36 кг |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 50 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -25 °С |
| Клас захисту: | IPX4 |
| Клас захисту приводу: | IP54 |
| Тип двигуна: | EC |
| Управління: | Ні |
| Матеріал корпусу: | Оцинкована сталь |
| Матеріал крильчатки: | Алюміній |
| Тип монтажу: | Канальний |
| Захист від зворотньої тяги: | Ні |
| Таймер: | Ні |
| Колір: | Сталевий |
Опис товару Канальний вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 600x350 Л3 ЕС
Відгуки та питання про Канальний вентилятор для прямокутних каналів Вентс ВКП 600x350 Л3 ЕС
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: