офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688390914
Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHVE-S670-O/3R1A
Оцінка:
758 218 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Бренд
Blauberg
Потужність
26200 Вт
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHVE-S670-O/3R1A
Основні
| Фазність: | 3 |
| Мінімальна напруга живлення: | 380 В |
| Максимальна напруга живлення: | 415 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 26200 Вт |
| Вага: | 388 кг |
| Холодопродуктивність: | 67 кВт |
| Теплопродуктивність: | 75 кВт |
| Патрубок підключення (рідина): | 15.88 мм |
| Патрубок підключення (газ): | 28.6 мм |
| COP: | 5.1 |
| EER: | 4.01 |
| Холодоагент: | R410A |
| Кількість заправленого холодоагенту: | 16 кг |
| Максимальна кількість підключених внутрішніх блоків: | 39 шт. |
Опис товару Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHVE-S670-O/3R1A
Відгуки та питання про Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHVE-S670-O/3R1A
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: