офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688390879
Тепловий насос повітря-вода BLAUBERG BlauCool BLHP‐R160‐P‐S/3R3A
Оцінка:
316 646 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Тепловий насос повітря-вода BLAUBERG BlauCool BLHP‐R160‐P‐S/3R3A
Основні
| Фазність: | 3 |
| Рівень звукової потужності внутрішнього блоку: | 45 дБ(А) |
| Характеристики мережі (Зовнішній блок): | 380-415В/3ф/50Гц |
| Характеристики мережі (внутрішній блок): | 220-240В/1ф/50Гц |
| Холодоагент: | R32 |
| Вага зовнішнього блоку нетто: | 124 кг |
| Вага зовнішнього блоку брутто: | 138 кг |
| Вага внутрішнього блоку нетто: | 48 кг |
| Вага внутрішнього блоку брутто: | 56 кг |
| Рівень звукової потужності зовнішнього блоку: | 70 дБ(А) |
| Холодопродуктивність: | 15.2 кВт |
| Макс. сила струму: | 12.1 A |
| Макс. сила струму внутрішнього блоку: | 17 A |
| Макс. споживана потужність: | 6.4 кВт |
| Макс. споживана потужність: | 3.6 кВт |
| Кількість заправленого холодоагенту: | 3.8 кг |
| EER: | 2.81 |
| COP: | 3.64 |
| Патрубок підключення (газ): | 15.88 мм |
| Теплопродуктивність: | 17.28 кВт |
Опис товару Тепловий насос повітря-вода BLAUBERG BlauCool BLHP‐R160‐P‐S/3R3A
Відгуки та питання про Тепловий насос повітря-вода BLAUBERG BlauCool BLHP‐R160‐P‐S/3R3A
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: