офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688239836
Рекуператор Blauberg VENTO Expert Plus Wi-Fi
Оцінка:
17 495 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Рекуператор Blauberg VENTO Expert Plus Wi-Fi
Основні
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 160 мм |
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 100 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 3.61, 4.15, 5.20 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 15 , 30 , 50 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 11, 18, 21 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 1 м: | 20, 27, 30 дБ(А) |
| Ефективність рекуперації: | 97, 90, 82 % |
| Матеріал рекуператора: | Керамічний |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 50 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -30 °С |
| Клас захисту: | IP24 |
| Тип двигуна: | EC |
| Управління: | Пульт ДК , Бездротова панель керування , Вбудована панель керування , Смартфон |
| Тип монтажу: | Настінний |
| Датчик вологості: | Вбудований |
| Датчик СО2: | Опціональний |
| Датчик VOC: | Опціональний |
| Датчик PM2.5: | Опціональний |
| Датчик температури: | Опціональний |
| Колір: | Білий |
Опис товару Рекуператор Blauberg VENTO Expert Plus Wi-Fi
Відгуки та питання про Рекуператор Blauberg VENTO Expert Plus Wi-Fi
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: