офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688458877
Касетний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-50-CA-2-AC/1A
Оцінка:
32 554 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Бренд
Blauberg
Потужність
76 Вт
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Касетний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-50-CA-2-AC/1A
Основні
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 220 В |
| Максимальна напруга живлення: | 230 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 76 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 850 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 850 м³/год |
| Тип двигуна: | AC |
| Теплопродуктивність: | 7 кВт |
| Витрата води: | 0.86 м³/год |
| Повна холодопродуктивність: | 5 кВт |
| Явна холодопродуктивність: | 3.6 кВт |
Опис товару Касетний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-50-CA-2-AC/1A
Відгуки та питання про Касетний фанкойл BLAUBERG BlauCool BLFC-50-CA-2-AC/1A
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: