офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688299771
Канальний вентилятор Вентс Буст 200
Оцінка:
4 764 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Канальний вентилятор Вентс Буст 200
Основні
| Швидкість: | 3 |
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 200 мм |
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 230 В |
| Максимальна напруга живлення: | 230 В |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 82, 101, 113 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 752 , 978 , 1140 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 37, 40, 42 дБ(А) |
| Вага: | 4.2 кг |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 55 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -25 °С |
| Клас захисту: | IPX4 |
| Клас захисту приводу: | IP20 |
| Тип двигуна: | AC |
| Управління: | Ні |
| Матеріал корпусу: | Поліпропілен |
| Матеріал крильчатки: | Пластик |
| Тип монтажу: | Канальний |
| Захист від зворотньої тяги: | Ні |
| Таймер: | Ні |
| Колір: | Чорний |
Опис товару Канальний вентилятор Вентс Буст 200
Відгуки та питання про Канальний вентилятор Вентс Буст 200
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: