офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688366863
Канальний вентилятор Blauberg inWave 100/125
Оцінка:
7 347 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Канальний вентилятор Blauberg inWave 100/125
Основні
| Швидкість: | 3 |
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 125 , 100 мм |
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 230 В |
| Максимальна напруга живлення: | 230 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 9, 13, 21 Вт |
| Максимальна витрата повітря: | 173 , 240 , 320 м³/год |
| Максимальна витрата повітря: | 161 , 204 , 320 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 16, 21, 25 дБ(А) |
| Вага: | 3.6 кг |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 55 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -25 °С |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Клас захисту: | IPX4 |
| Клас захисту приводу: | IP44 |
| У шумоізольованому корпусі: | Так |
| Тип двигуна: | AC |
| Матеріал корпусу: | Поліпропілен |
| Матеріал крильчатки: | Пластик |
| Тип монтажу: | Канальний |
| Колір: | Білий |
Опис товару Канальний вентилятор Blauberg inWave 100/125
Відгуки та питання про Канальний вентилятор Blauberg inWave 100/125
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: