офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688391711
Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHV-R335-O/3R1A
Оцінка:
388 955 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Передплата
Товари зі строком виготовлення понад 1 тиждень – обов’язкова попередня оплата 100%
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHV-R335-O/3R1A
Основні
| Фазність: | 3 |
| Мінімальна напруга живлення: | 380 В |
| Максимальна напруга живлення: | 415 В |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Вага: | 154 кг |
| Холодопродуктивність: | 33.5 кВт |
| Теплопродуктивність: | 37.5 кВт |
| Патрубок підключення (газ): | 22.2 мм |
| COP: | 4.17 |
| EER: | 3.54 |
| Кількість заправленого холодоагенту: | 8 кг |
| Максимальна кількість підключених внутрішніх блоків: | 18 шт. |
| Холодоагент: | R410A |
Опис товару Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHV-R335-O/3R1A
Відгуки та питання про Зовнішній блок BLAUBERG BlauCool BLHV-R335-O/3R1A
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: