офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688398161
Рекуператор Вентс ТвінФреш Атмо Wi-Fi
Оцінка:
15 755 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Діаметр, мм:
Колір:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Рекуператор Вентс ТвінФреш Атмо Wi-Fi
Основні
| Швидкість: | 3 |
| Розмір повітропроводу, який приєднується: | 160 мм |
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 100 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 1.1, 2.0, 3.4 Вт |
| Продуктивність в режимі вентиляції: | 15 , 35 , 50 м³/год |
| Продуктивність в режимі регенерації: | 8 , 15 , 25 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 11, 21, 27 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 1 м: | 20, 30, 36 дБ(А) |
| Ефективність рекуперації, макс: | 95 % |
| Матеріал рекуператора: | Керамічний |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 40 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -20 °С |
| Мінімальна температура оточуючого повітря: | 1 °С |
| Максимальна температура оточуючого повітря: | 40 °С |
| Максимальна вологість повітря, що оточує: | 65 % |
| Клас захисту: | IP24 |
| У шумоізольованому корпусі: | Так |
| Тип двигуна: | DC |
| Управління: | Пульт ДК , Вбудована панель керування , Смартфон |
| Тип монтажу: | Настінний |
| Датчик вологості: | Так |
| Колір: | Білий |
Опис товару Рекуператор Вентс ТвінФреш Атмо Wi-Fi
Відгуки та питання про Рекуператор Вентс ТвінФреш Атмо Wi-Fi
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: