офіційний інтернет-магазин
Артикул: 0688519087
Рекуператор Вентс Брізі Сайлент 160-E
Оцінка:
19 780 ₴
Оплата частинами
від ПриватБанку
- Наявність кредитної картки ПриватБанку.
- Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
Перший платіж буде списаний з кредитної картки. Перший платіж +5 наступних. Не сумісно з подарунками, підвищеними бонусами і акцією 2 в 1.
Колір:
Максимальна товщина стіни:
Доставка
ДетальнішеНова пошта
-
Відділення / Поштомат
Безкоштовно для покупок від 1 000 ₴
-
Кур’єр
згідно з тарифами оператора
Оплата
Детальніше-
Онлайн оплата в інтернет-магазині
(Apple Pay / Google Pay / Visa / MasterСard)
-
Оплата при отриманні
Готівкою або карткою в наших магазинах або у відділенні "Нова Пошта"
-
Безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб
-
Оплата частинами
ПриватБанк до 6 пл
Гарантія та повернення
ДетальнішеДо 60 місяців* офіційної гарантії від виробника. Обмін та повернення товару впродовж 14 днів
* Гарантійні терміни можуть відрізнятися залежно від продукту. Точні дані гарантійного терміну зазначені в паспорті продукту.
Характеристики товару Рекуператор Вентс Брізі Сайлент 160-E
Основні
| Фазність: | Так |
| Мінімальна напруга живлення: | 220 В |
| Максимальна напруга живлення: | 240 В |
| Частота мережі живлення: | 50/60 Гц |
| Номінальна потужність: | 3, 5, 8 Вт |
| Споживана потужність електричного догріву: | 160 Вт |
| Продуктивність в режимі вентиляції: | 10 , 30 , 48 м³/год |
| Продуктивність в режимі регенерації: | 10 , 30 , 48 м³/год |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м: | 14, 27, 40 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску LpA на відстані 1 м: | 24, 36, 50 дБ(А) |
| Ефективність рекуперації, макс: | 90 % |
| Матеріал рекуператора: | Керамічний |
| Максимальна температура повітря що переміщується: | 50 °С |
| Мінімальна температура повітря що переміщується: | -30 °С |
| Максимальна вологість повітря, що оточує: | 70 % |
| Клас захисту: | IPX4 |
| Тип двигуна: | EC |
| Захист від обмерзання: | Прогрівання теплообмінника витяжним повітрям |
| Управління: | Смартфон |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Тип монтажу: | Настінний |
| Датчик температури: | Так |
| Датчик освітлення: | Так |
| Колір: | Білий |
| Мінімальна товщина стіни: | 240 |
| Максимальна товщина стіни: | 440 мм |
| Нагрівач: | Так |
Опис товару Рекуператор Вентс Брізі Сайлент 160-E
Відгуки та питання про Рекуператор Вентс Брізі Сайлент 160-E
Відгуки (0)
Питання (0)
Оцінка:
Оцінка: